www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> На изборите в България


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> На изборите в България
Astronomer
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



На изборите в България

Цялята еуфория около изборния ден приключва. Сега идват по-важните момженти. Като цяло съм леко изненадан и недоволен от някои резултати, които предчуствам че ще се случат в по-далечно бъдеще.

Първо, не очаквах ГЕРБ да вземе толкова много проценти в пропорционалните листи и толкова много мажоритарни кандидати. Серго каза, че няма договорка между БСП и ДПС за преливане на гласове от последната към мажоритарните кандидати към първата. Само че може и да има друга причина – просто полицията и гражданите да са си свършили работата, въпреки нечия друга уговорка. Няма толкова голямо значение. Надявам се една партия да поеме цялото управление, защото във време на криза не би трябвало да има размиване на отговорности.

Второ, не очаквах толкова нисък резултат при БСП. И според мен те си вкараха автогол с този мажоритарен вот, защото както каза Станишев, наистина нямаше мажоритарен вот в своята цялост, факт е, че народът наистина може би не е узрял напълно за такъв вид избор или поне не го показа.

Трето, очаквах местата на ДПС и „Атака” да са разменени, т.е. „Атака” да има около 14%, а ДПС – 9%, е уви, с тези секции в чужбина за ДПС не се получи.
Факс е обаче, че Атака има прогрес по отношение на броя на гласове и то траен, бавен но постоянен, нещо като ДПС, защото те също имат траен прогрес по отношение търговията с души, гласове, съдби и т.н.

Оттук нататък изникват няколко важни въпроса.
1. Дали една партия ще може да поеме властта или ще трябва да се правят коалиции.
2. Да се създаде стабилна икономическа програма за преодоляване на кризата, независимо че не виждам как ще стане и според мен кризата все още не е достигнала същността си. Такава криза е нямало никога досега и надали ще има някога. Последствията и може би ще са трагични. Само се надявам да не завърши с една глобална война.
3. Тъй като според мен вотът е силно емоционален и етнизиран, може би ще се търси сметка на ББ да премахне ДПС от властта, защото този вот беше именно срещу ДПС като водеща конструкция в тройната коалиция. Ако ББ не премахне ДПС чрез законодателни механизми, надали ще има смисъл от избирането му. Той можеше да го направи на местните избори, но не го направи.
4. Борбата с криминалната престъпност и сивата икономика са двете страни на една монета. Според мен в България, ако искаш да се пребориш със сивата и черната икономика ще трябва да се пребориш и с ДПС.

И все пак все още не е сформирано дори правителство.
PM
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE (Astronomer @ Jul 6 2009, 10:39 AM)
Цялята еуфория около изборния ден приключва. Сега идват по-важните момженти. Като цяло съм .......

Моето собствено мнение е, че важния момент мина. А той беше една висока изборна активност на българите в България ( понеже за сега все още ние определяме събитията какви да са) . Понеже за да има "демократични" избори за пред света - електората трябва да ходи на избори. Достатъчно е да ходи , а как ще гласува не е важно. Понеже за възможните избираеми партии - предварително е помислено.

Герб се пръкна преди 2-3 години от нищото, явно с ясната цел която сега му е отредена. А целта е народа отново да бъде измамен. През цялата демокрация - това многократно се е случвало. Вчера пак се случи. Но народа още не го е разбрал. Ще го разбере когато историята пак се повтори - като например с правителството на СДС или с онова на мадритското цареподобие.

Народа си мисли : "сега е друго, трябваше да се преборим с Доган и да гласуваме етнически за ГЕРБ".

Само, че изказванията на Доганов от преди няколко седмици бяха точно затова - да мобилизират етническите българи да гласуват. И хората побесняха от такива нагли изказвания и отидоха до урните да накажат Доганов. Само, че на Доганов му е през оная работа. Него никой няма да го накаже от бъдещото правителство за нищо. Те предните дори го реабилитираха за атентата на гара Буново, камо ли да го наказват за "честно" спечелените му милярди.
А тези, които стоят зад Доганов и Гербов ( ББ) доволно потриват нежни ръчички, че за следващите 4 години няма да се занимават с нахалните претенции на народа за нормален живот. А като минат и наближат нови изборти - ще му мислят.


Та такива мисли ми се въртят от снощи насам.

А на всички гласували вчера ( без значение за кого ) - честито им ново марионетно правителство!




А ето едно стойностно мнение по темата на българин от Мрежата.

QUOTE

http://erigkan.ucoz.ru/news/2009-07-05-224

Комунистическите US шпиони

Написано от Анонимен в Мрежата

В България няма демокрация. Както стана публично известно от предизборните дебати, в България съществува тоталитарна система, която имитира политически плурализъм. Властта на комунистическата номенклатура се поддържа от комунистическата политическа полиция ДАНС. ДАНС създаде и контролира стотина полицейски партии, които санейния обръч, имитират и подмененят демократичната политическа система. ДАНС и МВР хвърлят огромни средства за масово подслушване на телефони и интернет и подлагат на тотални репресии и терор всички, които имат потенциал да променят статуквото като смъкнат комунистите от власт и разрушат тоталитаризма. На комунистическия режим помага ЦРУ (?!) и администрацията на САЩ, най-мракобесния, античовешки режим в света, която води мащабна война срещу българския бизнес и интелигенция.

.....................................

Всяка икономическа активност по света САЩ считат заплаха за националната си сигурност, (това включва и българският бизнес). И я унищожават с всички средства, стига да им разрешат,както е в България. Причината е, че икономическата система на САЩ не е конкурентноспособна. А не е - защото е робовладелска и се основава върху неефективни икономически отношения. Най-популярните сравнения са в областта на автомобилостроенето, между Тойота, Дженерал Мотърс и Крайслер. Задушаването на българския бизнес е улеснено от продажността на три правителства, които в Америка наричат куклени (мапет гавърнмънтс). САЩ се хвалят, че са корумпирали българската администрация като са раздали подкупи за около един млрд. долара.Време е да се извадят имената на тези корумпирани чиновници и публично да се разстрелят. Един такъв негодник е Николай Василев, който вместо да бъде публично екзекутиран като национален предател е министър вече осем години. Този негодник похарчи огромна сума на българските данъкоплатци, заради прилична комисионна и сложи в компютрите на българската администрация оперативната система на Микрософт, която директно изпраща информацията от компютрите в сървърите на ЦРУ, разположени в подземията на американското посолство в София. Загубите са десетки милиарди. Естествено е българските служби да треперят за информациите в МВР, МО, съда, прокуратурата. ЦРУ изобщо не се вълнува от тяхната дейност , то се интересуват кои българи имат пари и как да им ги вземат. Това показва дейността му през последните 20 години. На ЦРУ активно помагат националните предатели от ДАНС и МВР, които получават пари от американското разузнаване „за участие в общи тайни операции”. Време е американските агенти в ДАНС и МВР да се арестуват и съдят за престъпления срещу българския народ.

............................

Затова помогнете структурите на ЦРУ да бъдат изгонени от България – и най-вече USAID, Корпуса на мира, „пасторите” от измислените църкви и всички инструктури за подривна дейност, които се занимават с „благотворителност”. Задължителни мярки са национализацията на БТК заради шпионаж в полза на чужда държава и въвеждането на визи за граждани на САЩ.



--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
buden
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 1 389
Дата на регистрация: 12-March 08



QUOTE
Само, че изказванията на Доганов от преди няколко седмици бяха точно затова - да мобилизират етническите българи да гласуват. И хората побесняха от такива нагли изказвания и отидоха до урните да накажат Доганов. Само, че на Доганов му е през оная работа. Него никой няма да го накаже от бъдещото правителство за нищо. Те предните дори го реабилитираха за атентата на гара Буново, камо ли да го наказват за "честно" спечелените му милярди.


Това беше главната причина да ме разубеди да гласувам. Как може Доган да е толкова тъп и да се самонакаже? Знаейки много добре, какво ще следва. И всички медии се насочиха натам, към неговото изказване. Е предпочетох този път да не им играя по свирката.
Дори и закона да позволява формирането на правителство при минимална избирателна активност, ако това се беше случило реално никакво правителство нямаше да бъде сформирано. Щеше да настане неизбежното - затишие пред буря. А сега този момент само беше изтеглен напред във времето.

Не гледайте телевизия, а я наблюдавайте.
PM
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE
http://news.ibox.bg/news/id_1297852263
Лидерът на ГЕРБ обаче е категоричен, че ще бъде закрито Министерство на извънредните ситуации(МИС), както и постовете министър по европейските въпроси и вицепремиер по еврофондовете.

В сряда от ГЕРБ ще се срещнат с главна прокуратура, за да се обсъдят възможностите за пускане на средства от замразените еврофонодвете.

Приоритетите на следващото правителство според Борисов ще бъдат строежа на метродиаметри и магистрали. Пред newsbg той заяви, че общината строи 28 км. в двете посоки на метрото. 14 са готови, уточни Борисов.


Закрива министерства, а кой знае какво друго ще открие милиционер-милионера? По-късно ще стане ясно.

Ето вече и приоритета на новото марионетно правителство е обявен.
Не е да се търси откраднатите пари на България или да се спре геноцида, а държавни поръчки от които пада келепир на послушни администратори.
Както и да не се търси що не е построена магистралата досега ( при това че е платена вече от данъците ни) - а спешно да почне да се строи за да има радост народа от столицата кога тръгне за морето и да не си задава неудобни въпроси за миналото.

Спешното стартиране на магистралата означава това : Крадливите фирми на Батко и Братко остават. Или поне ще се прехвърли дейноста на други техни фирми с чисто минало. Понеже няма как спешно да се организира конкурс за нова фирма, процедурата е много тромава ( дори ако никой не обжалва конкурса после ).

Приемственост - нещото, което се наблюдава през последните 20 години. Или по-точно 60.

Това съобщение е редактирано от Георги-НЗ на 6.7.2009, 14:04


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Заги
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 62
Участник # 1 342
Дата на регистрация: 15-February 08



Както правилно са посочили колегите по-горе - видно е, че има печелвши и губещи - както в краткосрочен план, така и в дългосрочен. В краткосрочен (поне за 4 години) печеливш се води ББ. Но дали и колко печели ще видим скоро. Все пак нему е отредено да вади кестените от огъня (както нямаше криза според Сер Гей, сега може да се окаже, че е била умело скривана)...Но пък на пръв поглед, се оказва, че печели с "огромна" преднина, т.е. смаза конкуренцията и едва ли не "избави" българите от Догановото управление. Ами че той, ББ цял освободител бе! Тук споделям мненията по-горе - това ще се окаже поредното разочарование като "мадридското недоразумение":) То няма и как да е иначе като се знае, че герберите не разполагат с кадри, а само с кариеристи и какви ли не още микроби!
А сега в дългосрочен план: Безспорен печеливш ми се явява Доганов...И как не! Уж губи, уж излиза от правителството, уж няма да участва в следващото правителство (то защо ли му е като то ще е пълен провал!), а пък взе да увеличи представителите си в парламента, дори почти изравнява БСП. За предишните избори първо му помогна Атака като му даде повод да плаши и консолидира избирателите си, а сега "медиините атаки" и лошия поглед на ББ. Току виж при следващите избори се окаже с най-много депутати - ако българите пак са разочаровани от провал, този път на герберите и решат да не гласуват...
А както всички си знаем, има и губещ - и то в дългосрочен план - БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД! Ама докога?...
PM
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE
А както всички си знаем, има и губещ - и то в дългосрочен план - БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД! Ама докога?...


Аз мисля, че няма да е още за дълго.



Друго изказване на Гербов:


QUOTE

„Да. Симеон Дянков ще бъде моят финансов министър и го обявявам за първи път", е заявил лидерът на ГЕРБ.

Припомняме, на снощната пресконференция след края на изборния ден Дянков седеше от дясната страна на Борисов.
Икономистът от доста време е част на икономическия екип на ГЕРБ.

В същото време обаче Dow Jones коментират, че Дянков е изправен пред сложен личен избор.
Миналия вторник на въпрос на агенцията дали ще заеме пост в администрацията на Борисов, той е отговорил, че съпругата му Каролин Фройнд (също служител на Световната банка и бивш икономист във Федералния резерв на САЩ) обмисля дали да не стане съветник в икономическия екип на президента Барак Обама.


Като се има в предвид, че женка му е чифутка - някак си е естествено да вика чифути или чифутски слуги за финансов министър.
А това че чифутоида Дянков е замесен във федералния резерв на Америката е много показателно.
Няма мърдане от плановете на чифутите . Нищо добро не може да има за нашето икономическо бъдеще.




--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Astronomer
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



Ще се опитам да направя кратък анализ на изказванията и съжденията, а и намеците на Ахмед Доган по време на следизборната пресконференция на ДПС.
Източник: http://www.dps.bg/cgi-bin/e-cms/vis/vis.pl...336&n=000038&g=

"Въпреки всичко ДПС се представи изключително добре и от последните 19 години постигнахме най-високи резултати." - това е така, поне като номинални цифри. Може да им помогне за следващия парламент, където в зависимост от политиката на ББ ще са водеща сила, може би 1-ва или 2-ра. Зависи.

"Няма да се учудя, ако ДПС се окаже втора политическа сила." - аз няма да се учудя ако стане и 1-ва.

"Сигурно от мен очаквате да направя пространен анализ, но аз няма да го направя този път, защото не се чувствам задължен да го направя." - от това изказване лъха недоволство, мирише на феодал, който си прави каквото иска. А не се ли чувствате задължен поне пред вашите избиратели да го направите този анализ? Или тяхното интелектуално ниво е далеч под вашето и няма да могат да ви разберат... ?

"Само искам да отбележа, че различни субекти, които се мислят за интересни и които всъщност провокираха етно напрежението в страната, да ми се правят на месии в това отношение, това няма да стане." - тук също не ми мирише на европейско мислене и изказване, по-скоро Азия или Африка. Според мен, тук основно се визираше една фигура, тази на ББ, който именно се заиграваше с етносите, а сега казва, че никой не трябва да говори за етническо разделение. Почти съм сигурен че имаше предвид него. Не съм виждал по-променлив в отношението си към някого или нещо човек и политик от ББ... Просто нямам думи.

"Аз не знам кой е победителят от тези избори, но ДПС беше мишената на всички политически сили, с нас си измиваха ръцете, с нас се оправдаваха и то в една среда на липса на каквато и да било рационална идея за управление на страната в условията на криза." - според мен ако трябва да търсим победител, защото не е задължително да го има, трябва да погледнем към българския народ, който от всички партии и политици взе най-много проценти на тези избори.

"Тази фолрмула, че ДПС е етническа партия, е архаично твърдение и препоръчвам на социолозите и политолозите да направят много прецизен анализ на електоралния ресурс на ДПС в различни региони." - архаично ли... за кога примерно е било актуално, че е етническа партия, да кажем 1990, 1991г. ли? А щом тогава беше актуално, защо конституционния съд на РБ не намери достатъчно аргументи да определи тази партия като етническа и антиконституционна, каквато не отричете че е или най-малкото че е била?
И на това казвате правова и демократична държава?

"ДПС издържа и ще издържи на всички възможни изпитания, защото е силна организация, има стабилен гръб. " - тук говори за организация и това ми се струва, че има предвид нещо по-голямо от партия. И този стабилен гръб, от къде идва, от Анкара? От САЩ? Много интересно.

"В началото на 90-те години ние сме около 400 000. Имаме спад във връзка с кабинета „Беров". Падаме на 270 000. 1997 година - 306 000. 2001-ва - 340 000. 2005 година - 467 000. 2009 година - 600 000." - доста опасна тенденция. Другата партия, която е пример за подобно развитие е партия Атака. За момента те са най-постоянните в постепенния растеж. И ми се струва че занапред ще увеличават гласовете си още повече. Точно защото са противоположни една на друга. А формации като ГЕРБ, освен да си търсят враг, друго не виждам какво могат да направят.

"В този контекст искам да ви кажа, че мажоритарният вот се опорочи, тъй като българското общество не е зряло за такъв вот." - колкото и да не ми се иска до голяма степен съм съгласен с това твърдение. Тук трябваше да се гласува за личности, а не за личност. А това не се получи. Може би са виновни и самите партии, защото най-вероятно диалогът с избирателите трябва да бъде по-интензивен и по телевизията да не се явяват само лидерите на тези партии, а и други субекти.

"В една област, ако нямаш 500 - 1000 души, които да организират този вот, не е възможно да спечелиш. Който не знае за това правило, значи погрешно се занимава с политика." - е така е, ако нямаш 1000 души, които да работят в огранизацията като наемни работници нищо няма да направиш, а и като имаш този гръб кой ще може да ти каже нещо.

"Освен това, не всяка известна личност може да става за политик, това е съвсем друга тема. " - абсолютно съм съгласен. Според мен трябва да се прави повече оперативна политика, а не популистка като ББ, който откровено си е такъв, такъв го наричат и от чужбина. Той е перфектен пример, че не всяка известна личност става за политик, най-малката причина за това е, че не трябва да имаш такова голямо его и да живееш за него и за собсвената си суета, и колкото по-известен ставаш, толкова си по-суетен и по-глупав и почваш да говориш общи приказки. За мен ББ отдавна е спрял интелектуалното си развитие в посока нагоре.

"Прави впечатление, че българското общество няма точни критерии, абе, аджеба, с какво се занимават тези депутати, тези, които управляват, тези, които са в опозиция, очакванията са много аморфни, неопределени - щом е депутат значи той може всичко, което не е вярно." - съгласен съм с това съждение. То се явява причина за емоционалния вот и за тези вълни за които говори по-рано Ахмед Доган. Трябва да се правят повече рационални оценки. Погледът трябва да стане по-широк.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 093
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Една мисъл ми се върти постоянно в главата около случилото се в тези избори: "пожарникаря стана цар". И някак си в главата ми нахлува един исторически момент, когато в един наистина кризисен момент за България тогава свинарчето Ивайло стана цар, за да спре татарското и византийско нашествие в българските земи.
Така, че освен етническото противопоставяне, което евреите извадиха като стратегия на този републикански вот и така предизвикаха истерично ходене до урните, те трябва да признаем, много тънко играха, като извадиха още една стратегия, стратегията за монархическия вот, изровен като образец от далечното ни историческо минало, което говори, че противникът познава много добре, както историята ни, така и народопсихологията ни. Така, че, ако още някой тук се съмнява, защо ние сменихме рязко политиката и се обърнахме към историята, археологията и великите ни скални светини, сега вече трябва да разбере. И това не е нищо правене, както тук някои ми твърдят, а една много сериозна стратегия, смисълът, на която сега няма да разкриваме.
За това и дума няма да чуем от анализаторите и политическите коментатори на изборите. Монархическият вот се състоеше в максимата: "Ние ще поемем цялата отговорност, не разпилявайте гласовете си по-малките партии". Съсредоточаването на основната гласоподавателска маса в само един политически субект, това е да извадиш духа на монархизма от бутилката, това е чиста проба монархически вот, това е пряка атака на подсъзнанието на българина.
Там стои заключена нашата народопсихология. В нея винаги стои монархическото начало, защото то е в основата на нашата Държавност от стотици хиляди години. А не както казваха на анализаторите, това бил "полезен вот", а Духан - "емоционален вот". Вотът е бил някаква истерия, все едно отиваш на коронацията на новия цар.
И неслучайно, от създаването на този политически субект Герб през 2006-та година, досега най-ярко медийната кампания открояваше фигурата само на един човек. Сега те казват, че това било повторение на идеята за "месията", "спасителя", както при Сакскобургота, но това са понятия дошли по-скоро от юдеохристиянството. Този нарочно предизвикан ирационален вот не е търсел "месията", а фигурата на Кана/Царя, която биде извадена от подсъзнанието с много тънкия ход на удар върху него, чрез етническото противопоставяне и Догановите изказвания. Те наистина не бяха случайни, а част от играта. Затова той трябваше да слезе от властта, макар, че на него, хич не му се иска, и се напи горкия:))), но има ли думата пред еврейските си господари. Така ДПС ще остане защитено от това да управлява банкрутиралата от кризата "държава". В крайна сметка, ДПС, никога не обира негативите от едно управление, където участва, обират го партньорите й, т.е. уж "българските партии". Някой трябва да е забелязал това. Сега народът ще се радва на новия Крали Марко, който ги избави от турците.
Какъв е планът на евреите? Много прост. Те искат на психологическо ниво да ликвидират идеята за Българския Саракт, да я изтърбушат, да я обезличат, за да не се събере критичната маса, за неговото възстановяване. Натам са насочени техните козни. Затова сложиха на власт една партия, чийто лидер биде обкичван именно с царските атрибути и негови учители са както казва самия той, игралите ролята на "царе" Тодор Живков и Симеон Кохари. Нещата не са никак случайни.
Когато тя се провали, това е още един суров удар върху това, че от "републиката по-добро няма", както малоумния Пешо Коня цитираше, че от "Демокрацията по-добро не е измислено".

Значи, дайте да видим, никога в природата едно действие, не е еднопосочно и резултатът от него не е праволинеен. Евреите мислят, само да спечелят от тази ситуация, тогава, дайте да спечелим и ние, защото какво ни даде този "монархически вот"? Кое е позитивното в него, което изплува, без никой да го забележи? Това, че идеята за Българското Царство се видя! То стана зримо. Изведнъж изплува, рязко и неочаквано. Видя се и Силата му, макар ирационална, макар, само за един ден. Но в този ден комунистите и турците се сгромолясаха с тътен. А Духан фъфлеше. Вие виждали ли сте, някога Духан да фъфли? Виждате ли, каква е Силата Му? Трето, видя се, че ние имаме страхотен вътрешен резерв и потенциал и съюз с никого не ни е нужен, за да се освободим. Само трябва да го направим съзнателно. Защото само дни преди това ми се говореше за съюзи с Русия. Много моля. Не ни е нужен съюз с Русия, нито с Израел, нито със САЩ, нито с когото и да е било другиго. Съюза трябва да е със самите нас. Само един ден да сме консолидирани и можем да смажем всеки, изпречил се на пътя ни. Но затова трябва да сме консолидирани, отговорни един към друг и обстоятелствата да не ни пречат да изпълняваме своята отговорност.
Това бяха позитивите за нас, които евреите не предвидиха, че ще се получат, когато приложат това своя действие в своя полза. Оказва, се, че ползата за тях няма да е много голяма, поне на първи план.
А ние имаме евентуално още ползи. Ако тези, които качиха, на власт сега, се осаферят и заработят наистина за тези, които са ги избрали и поне малко стабилизират държавата, тогава ще сме свидетели на още един позитив - ще се види, че Българското Царство е нещо добро, нещо реално, не само зримо, но и осезателно-пипаемо. Защото евреите и комунистите твърдяха, че това е назадничавост историческа, а прогресистка е републиката и демокрацията.
Така ние, наистина трябва да говорим за "особеностите на българските републикански избори". Те наистина са особени. Особеността им идва от това, че създалия идеята за Държавността на планетата чрез идеята за Кана/Царя, народ е принуден днес да живее в република.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 093
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Забравих да спомена една от ползите на евреите в тези избори. Те най-накрая успяха да си създадът тясно специализирана тяхна партия, пряко ръководена от Мосад - "Ред, законност и справедливост". Янито си е чиста еврещуга - къдрава коса, един такъв особен чифутски нос. Явно тях много ги гони палестинския синдром и решиха да го прехвърлят и на българска територия.
Все пак всички големи чужди разузнавания си имат партии в България, с които работят, що и Мосад да си няма.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 093
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



User posted image
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 10.7.2009, 11:58
Quote Post












Във форума на Атака Зиези се жалва от тях, че са се примирили с фалшификациите по изборите. Трябвало да ги обявят за незаконни. Аз бих добавил че няма как да стане, защото не само изборите са незаконни, а самата република е незаконна. Тези избори просто смениха видимите лица на една и съща олигархия. Същността си остава и според плана Атака и ДПС ще се балансират като опозиция. Опитоменият национализъм срещу опитомения сепаратизъм. Отдушници за народа или добре познатата еврейска формула синтез на теза и антитеза. Нищо ново под слънцето, така че няма какво да се жалва. Това се очакваше, бях дори го писал тук преди година.
Top
anti666
Публикувано на: 12.7.2009, 14:29
Quote Post












QUOTE (Георги-НЗ @ Jul 6 2009, 11:07 PM)
QUOTE
А както всички си знаем, има и губещ - и то в дългосрочен план - БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД! Ама докога?...


Аз мисля, че няма да е още за дълго.



Друго изказване на Гербов:


QUOTE

„Да. Симеон Дянков ще бъде моят финансов министър и го обявявам за първи път", е заявил лидерът на ГЕРБ.

Припомняме, на снощната пресконференция след края на изборния ден Дянков седеше от дясната страна на Борисов.
Икономистът от доста време е част на икономическия екип на ГЕРБ.

В същото време обаче Dow Jones коментират, че Дянков е изправен пред сложен личен избор.
Миналия вторник на въпрос на агенцията дали ще заеме пост в администрацията на Борисов, той е отговорил, че съпругата му Каролин Фройнд (също служител на Световната банка и бивш икономист във Федералния резерв на САЩ) обмисля дали да не стане съветник в икономическия екип на президента Барак Обама.


Като се има в предвид, че женка му е чифутка - някак си е естествено да вика чифути или чифутски слуги за финансов министър.
А това че чифутоида Дянков е замесен във федералния резерв на Америката е много показателно.
Няма мърдане от плановете на чифутите . Нищо добро не може да има за нашето икономическо бъдеще.

За да добавим към казаното. Жена му е чифутка, служителка в еврейската частна банка Федерален Резерв. Майка и и баща и са преподаватели в известния Мичигански университет. Тъстът на Шимон Дянков е известен физик, евреин от Тимошоара. Петър Фройнд. При такива родители, вероятността да допуснат дъщеря им от "богоизбраното" племе да се омъжи за гой, било то и шабес-гой е 1 на 1000.
Така че честит ни първия чифут засега в министерския съвет.
Пропуснах да отбележа, че той е привърженик на либералната икономика, соростутка в мозъка на костите. Първото нещо, което ще направи е да подпише нов, заробващ заем с МВФ защото бюджета въобще е стъкмен при невъзможни фискални постъпления и ако не се актуализира ще изпуши още наесен. Какъв ще е заема, едва ли подробности ще бъдат обявени, но бай Пенчо и чичко милиционер ще го усетят наесен, като им изтърсят джобовете още по-яко.
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020